| maphiotul a întrebat:

Salut.
Stiti cum pot găsi pe Facebook postarile ce le-am facut eu pe anumite grupuri?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In jurnalul de activitati, sau intri pe fiecare grup in parte, apoi apesi pe profilul tau (ori iti apare sus poza ta, ori intri in sectiunea membri, si acolo intri pe tine).

| maphiotul explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am gasit, dar imi arata doar o singura postare si zice ca anumite elemente nu mi le poate arata deși toate setarile sunt pe public.
Oricum raspunsul tau e ok.mersii

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru maphiotul):

Poate a fost stearsa postarea.
Sau daca e vorba de comentarii, poate postarile respective au fost sterse, ori ai blocat/te-au blocat autorii postarilor.

| maphiotul explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu e vorba de o singura postare, am vreo 7, 8 nu stiu cate
Si doar una imi arata prin telefon
Poate daca intru de pe browser din laptop

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Intri pe profilul tau. Dai click pe cele 3 puncte din partea dreapta sus. Intri pe "jurnal de activitati". Apoi pe coloana din dreapta pe "postari si comentarii din grupuri". Asta e calea pe PC.
Pe telefon de la Jurnal de activitati intri pe "Grupuri, comunitati, evenimente si compilatii video", apoi pe "Postari si comentarii din grupuri".

| maphiotul explică (pentru Lioana):

Am rezolvat, nu se poate laughing
Doar o postare imi arata orice as face