| sebitzu99 a întrebat:

am un telefon Allview P4 Life si mi-a fost defect, imi aparea un PIN si nu il stiam. Lam dus la reparat, ala a zis ca nu il poate sa il faca. A facut el ceva cu el, cred ca a zis ca a scos software-ul si nu a mai putut sa bage altul la loc. Acuma nu mai mi se aprinde, nici cand il bag la incarcat nu mai imi apare nimic. Ce as putea sa fac ca sa imi mearga din nou.
Dau funda si vot.

2 răspunsuri:
| denisstetco a răspuns:

Pai incearca altceva sa ii bagi alta baterie sau dul altuia

| sebitzu99 explică (pentru denisstetco):

Nu bateria ii problema, m-ar interesa daca pot eu sa fac cumva sa ii fâbag software, ala de la reparatii nu prea stie ce face.