| anonim_4396 a întrebat:

Care telefon ii mai bun:Samsung galaxy note 8 sau Iphone 8 plus? Pentru gaming,baterie,camera,ecran, diferenta de pret de 700 de lei.note 8:3299 de lei. iphone 8 plus:3999

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Note 8 e mai bun.
Daca esti din aceeia ce vor iphone...cumpara Apple. Doar e de moda.
In soft, in hardware, baterie, design, note depașește Apple.
Baftă și inteligență in alegere.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Samsungul bate la toate capitolele. Dacă nu te deranjează mărimea, ia-l! Uite aici:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8505&idPhone2=8131

| Clorox a răspuns:

Mai conteaza? Ambele sunt exceptionale si cu niciunul nu o sa ai probleme, totul tine de tine. Eu personal prefer iPhone, note-ul arata prea exagerat pentru mine.

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

Mie imi plac telefoanele mari!

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia-ti note-ul atunci.

| Elena9328 a răspuns:

IPhone 8 plus

| Anaasstasssssiaa a răspuns:

Parerea mea este ca Iphone 8 plus.
În acest moment se încadrează în categoria celor mai bune telefoane mobile din lume.
Urmează să îmi cumpăr si eu.
Mult succes!

| anonim_4396 explică (pentru Anaasstasssssiaa):

Este mai bun ca note 8 la camera si la baterie, si in viata de zi cu zi?

| Anaasstasssssiaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Și în viața de zi cu zi.
Acum cine isi cumpara iPhone este considerat,, fitos" sau,, increzut", dar eu prefer calitatea, nu parerea celorlalți. Prietena mea are iPhone 7 plus momentan, iar de un an de zile nu a simțit niciun defect macar.