| AmN a întrebat:

Ce parere aveti de smartphone-ul Vertis You? Nu stiu parca mi se pare prea bun pentru pretul care il are...Voi ce ziceti? Am vazut ca persoanele care l-au cumparat au fost destul de multumite.Thanks. :*

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Vertis You e mai slab decat ce ai tu acum ca si cum ai compara un bmw cu o dacia, desi dacia are mai multi cai dar mai mici laughing stai cu ce ai, strange bani si iei tot aceeasi firma ce ai acumwinking

| Yuzoo a răspuns:

Sunt multe pareri bune despre acest telefon, telefonul e bun si peretul e accesibil, nu vad nimic negativ la telefonul asta. Incearca, dar asteapta si alte pareri si mai informeaza-te, nu te grabi si dupa sa regreti.

| Robyi a răspuns:

Daca vrei sa-l folosesti pentru jocuri, nu e o idee buna, avand in vedere procesorul slab si ecranul care nu e HD si bateria nu va tine mult.

Daca vrei sa-l folosesti pentru poze, e bunicel pentru ca are 8 Mpx.

Androidul este, de asemenea bunicel, avand in vedere ca e Jelly Bean.

Decizia e la tine.

Ma bucur ca te-am putut ajuta.

Ceau.

| AmN explică:

Eu am un Samsung Galaxy S si as vrea ceva mai bunicel. Voiam sa vad daca se merita sa renunt la Samsung S pentru un Vertis You (plus ca a inceput sa se blocheze si face ceva figuri )