| JockerStoica a întrebat:

Ce telefon ați alege dintre Iphone 5s și Samsung galaxy s4?
Care face poze mai bune?
Care e mai rezistent? ( adică să se strice greu)
Ce culoare ați alege pentru iphone 5s gold sau space grey?
Specificați-vă ovpinia!
Fundă mare!

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| Zaygon a răspuns:

Nu as alege nici unu. In banii aia gasesc ceva mai bun pe piata chineza si nu platesc brandul in prinul rand iar in al doilea rand nu am atatea prostii preinstalate ca pe Samsung.

| LoveIsLove4Ever a răspuns:

EU as alege Samsung, iPhone face poe bune clare dar este fragil si se fura mai repede. poate o sa crezi ca nu o sa ti se intample, asa am crezut si eu. ca performante bate iPhone dar ca durabilitate Samsung, multe iPhone au probleme cu bateria, se inchid neasteptat. spun din experienta, pana la urma alegerea este a ta. funda?

| Gulimata a răspuns:

IPHONE! Niciun telefon nu se compara cu cele de la Applewinking face pozele foarte clare iar referitor la faza cu furatu' nu iti face probleme. Atata timp cat esti atent nu ti-l poate lua nimeni. Eu de cativa ani folosesc doar telefoane Apple si sunt foarte incantata, nu mi s-a furat niciunul dar daca stii ca il folosesti mult nu prea e bine pentru ca in general telefoanelor Apple li se duce bateria repede. :*

| JockerStoica explică (pentru Gulimata):

Li se duce bateria repede în sensul că se descarcă repede bateria sau că trebuie să-i schimb bateria?

| Gulimata a răspuns (pentru JockerStoica):

Se descarca repede sad cine vrea iphone trebuie sa stie ca va umbla cu incarcatorul dupa el! laughing

| JockerStoica explică (pentru Gulimata):

Dar dacă s4 are camera de 13 mp cum de face iphone poze mai bune cu cameră de 8?
Și apropo deci dacă am iphone 5s în cât timp o să ise descarce bateria de tot sâ trebuiască să o înlocuiesc?

| Gulimata a răspuns (pentru JockerStoica):

Nu am spus ca face poze mai clare decat un s4. Nu am incercat sa fac o comparatie, doar i-am spus calitatile happy si NU INLOCUIESTI NICI O BATERIE! laughing ma referam la faptul ca se descarca repede big grinwinking