| cocacola007 a întrebat:

Doresc sa achizitionez un iPhone 5c si vreau sa va cer o parere.Am auzit ca acest model ar fi unul cu probleme si de aceea vreau o parere de la cineva care a avut/are sau de la cunoscatori.Multumesc

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Telefonul nu are probleme laughing Daca vrei sa il cumperi nou la 1500 lei + sau - nu merita in nici un caz. Daca il cumperi second e undeva la 800-1000 lei. Nici asa nu merita mai bine un iPhone 5 la banii aia sau cu 2-300 lei in plus un iPhone 5s. Telefoanele iPhone 5c in sine sunt ok dar la acelasi pret iPhone 5 mai bun la toate capitolele.

| cocacola007 explică (pentru FlorinCiokan):

SH doresc sa il achizitionez. As opta pentru iPhone 5c deoarece are bateria mai mare iar fiind mai nou decat iPhone 5 are bateria si mai putin uzata.

| FlorinCiokan a răspuns (pentru cocacola007):

IPhone 5 e mai bun ca 5c cu toate ca e mai ieftin. si nou e mai scump. E mai frumos ca 5c si bateria se poate schimba oricand. Dar nu e o diferenta uriasa iPhone 5c se misca foarte bine. Tu alegi.