| anonim_4396 a întrebat:

Ştie cineva cum îmi pot anula abonamentul la Mobiplus? Şi mai ales dacă acesta impune prima taxă imediat după abonare, ori descărcarea conţinutului?
Am nevoie de completarea unui survey... şi ca de obicei, trebuie să mă abonez la una dintre acele oferte. M-am gândit să o fac, iar după să îl anulez rapid. Dar speram să nu mă taxeze imediat după, chit că nu am credit. să nu îmi intre la cost suplimentar.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu esti abonat si daca nu bagi Eu in plus pe cartela, poti sa-i bagi in ma-sa.
Daca esti abonat la un provider de telefonie mobila n-ai de cat sa-ti anulezi abonamentul dar sa stii ca te-au ars luna asta. Or sa te arda si in viitor. Uite pe aici: http://www.avocatnet.ro/content/forum|displayTopicPage? topicID=488196

| filipcrobert a răspuns (pentru Salontanul):

Mulţumesc cu întârziere. >big grin

| Salontanul a răspuns (pentru filipcrobert):

Multumesc si eu pentru apreciere! Nu conteaza. E o vorba din strabuni: cat de tarziu si cu voie buna. happy