| LoQSkrYpt a întrebat:

Stie cineva de unde pot lua root pentru Samsung Galaxy Grand Neo Plus(gt-9060l), patch acela care il pui pe Card-ul SD si pornesti telefonul si il rooteaza, am incercat cu aplicatii dar nu merge si un coleg si-a root-at telefonul dar cu acel patch de la el nu-mi merge mie, Dau funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| AlexSamp32 a răspuns:

Kingroot.cu ăla mi l-am rootat şi eu

| LoQSkrYpt explică (pentru AlexSamp32):

Eu nu vreau aplicatie, eu vreau un patch cu care sa dau dau repornesc telefonul cu root, cu aplicatii nu imi merge sa rootez