| Amazingbody a întrebat:

vreau sa-mi cumpar Samsung Galaxy S4 la abonament! Care este cel mai mic abonament? Cat trebuie sa dau pe luna si cat timp?

2 răspunsuri:
| aureljeo a răspuns:

Eu iti recomand sa mai astepti un pic pentru ca o sa se mai ieftineasca, si eu vreau sa imi cumpar un s4 dar mai astep pana prin iunie sau acum de Pasti ca o sa fie promotii pe site-uri iar pe a afla abonamentele intra pe siteurile Orange Vodafone cosmote digi sau intreapba pe la ei pe la magazine

| ilovebeer a răspuns:

Cel mai mare abonament e peste 20 de euro iar cel mai mic este de 5 sau 7 euro la Orange dar depinde pretul abonamentului de cat vrei sa fie pretul telefonului cu cat e mai scump abonamentul cu atat mai ieftin e telefonul perioada contractuala e de maxim 2 ani iar minim 1 an dar si aici daca perioada contactuala e mai mare pretul telefonului e mai mic