| Fogor_Ionut_1992 a întrebat:

Salutare am un Samsung g 19000 si cand vreau sa deschid camera imi da error. fisiere video nu pot sa le deschide pe youtube nu pot sa vad care ar fi problema?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Probabilk este plina memoria telefonului. Mai sterge din fisiere, video, foto, muzica...ce ai tu prin telefon sau daca ai card muta-le pe card.

| Fogor_Ionut_1992 explică (pentru neluL):

Am ocupata din memorie decat 267 de mega..si am card de 4gb in el, cate o data se reseteaza singur si cand dau sa deschid camera imi da error nu stiu ce si se inchide aplicatia

| neluL a răspuns (pentru Fogor_Ionut_1992):

Eu vorbesc de memoria telefonului si nu de memoria externa.Muta din memoria telefonului pe card ce ai tu prin telefon (muzica, video, foto..etc)