| 3243F6 a întrebat:

Salutare!
Are cineva Pixel 8 Pro să-mi spună și mie ce funcții AI nu funcționează, vă rog?

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ce functii sa nu mearga? Merge tot ce are pe el si am o presimtire ca in urmatoarea versiune de android o sa mearga mai bine decat astea de pe Samsung.

| 3243F6 explică (pentru RoCkKiD):

Ai wallpapers și summarize sunt două de care am auzit până acum și cică ar fi fost și altele.

| RoCkKiD a răspuns (pentru 3243F6):

Ele de functiuonat functioneaza doar ca sunt majoritatea focusate pe poze sau video. Stiu ca au functia de pe Samsung sa scoti chestii din poze, au ceva la zoom doar ca nu-s niste chestii magice, au limitari.

| carevaescu a răspuns:

Mai bine cauti pe Youtube review-uri

| 3243F6 explică (pentru carevaescu):

De acolo a venit întrebarea. Review-ări din România au spus ba că nu merge asta datorită regiunii, ba ailaltă... și poate cineva care are pixelul actualizat la zi mi-ar putea spune dacă încă nu merg anumite funcții.