| Anonimus11111 a întrebat:

Ce smartphone cu android 4 sau peste 4 imi recomandati. Pentru mine conteaza foarte mult camera video (5mp sau mai mare), viteza cu care se misca (in special pe net si in jocuri) si grafica unui video (sa-l pot vedea hd). Astept recomandari.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara Orange San Remo. Costa 870 lei(numai in sediul Orange este decodat)In restul este codat. E foarte bun si frumos.Cauta pe net sa vezi detalii.

| davidtm a răspuns:

Galaxy s2, second.
eu am cumparat s2, second cu 900 lei, dar nu avea nicio zgarietura, si era ca nou.
cred ca cu 1000 lei, vei gasi in stare foarte buna..cauta si tu pe okazii.
am vazut galaxy s2, la foarte multa lume.
multa lume e multumit de el.
eu acest telefon l-am considerat gunoi.
dar cand l-am avut in mana, n-am mai zis ca e gunui.il ti foarte confortabil.si viteza mare la internet, jocuri, aplicati etc.
ti-l recomand.

| hunterpainting a răspuns:

Samsung Galaxy S4

| maf16 a răspuns:

Frate cel mai bun telefon cu android de 4.1 Jelly Bean Plus este noul Samsung Galaxy S 4. Ai aici un website unde te poti lamuri

http://www.emag.ro/......EG6ZNBBBM/

| Anonimus11111 explică:

Scuze ca am uitat sa specific. Bugetul este de 1000 lei.

| clIc a răspuns:

Allview P5, costa doar 799 RON

| AlexRares2013 a răspuns:

Samsung Galaxy S Duos este foarte ok pentru ce spuneai tu ca-ti trebuie happy

| Anonimus11111 explică (pentru AlexRares2013):

Ok merci la acesta ma orientasem si eu. Apropo cum se descurca pe net (pe cartela nu pe wi fi), adica pot vedea un video pe youtube? Sau in jocuri cum se descurca (am vazut pe youtube unul care avea telefon ca acesta si avea lag mare in jocuri, tie cum iti merg?)?