| piratuu a întrebat:

Salutare. N-am mai intrat pe TPU de o grămadă de timp, dar am nevoie de ajutorul vostru.
Acum 1 luna mi s-a stricat telefonul (din nou stiu) si m-am gândit sa-mi cumpăr unul nou, dar am un buget pana in 700 de lei.
Ce telefon (nu conteaza daca e dual sim sau single sim) îmi recomandati pana in 700 lei? Aștept mai multe raspunsuri ca sa am de unde alege laughing
Multumesc

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Motorola

| piratuu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Motorola ca Motorola, dar ce model îmi recomanzi? happy

| untu a răspuns:

Sa mergi la dealerii de la Orange, Vodafone sau Germanos, vorbiti cu ei si o sa vi se recomanda unul potrivit conform nevoilor tale la bugetul tau potrivit! Recomand sa luati un telefon mobil simplu!

| KanezuY a răspuns:

Huawei P8 Lite!

| Mimo2 a răspuns:

Huawei P8 lite

| Manaila_Iuly_1990 a răspuns:

Poti incerca Allview x3 soul lite

| Bogatu_Gabryela_1994 a răspuns:

Samsung galaxy core 2
la mine a costat 700

| piratuu explică (pentru Bogatu_Gabryela_1994):

Hmm, este cam vechi telefonul si nu prea e pe gustul meu (are camera slaba si memorie ram putina), plus ca nu prea as mai vrea Samsung din moment ce înainte am avut 2 telefoane Samsung si s-au stricat exact din aceeași cauza. Dar multumesc pentru răspuns.

| Bogatu_Gabryela_1994 a răspuns (pentru piratuu):

Ok

| Bogatu_Gabryela_1994 a răspuns (pentru piratuu):

Din ce cauza s.au stricat?