| Klausie a întrebat:

Salutări, vreau să știu și eu dacă e posibil să restricționez un număr de telefon (COSMOTE) printr-o altă modalitate decât să intru în setări > numere restricționate.
Întreb asta, deoarece telefonul meu e atât de prost încât nu are opțiunea asta din fabrică. Pentru că idioții de la Microsoft și Nokia au încetat să mai scoată update-uri la Windows Phone 7.8 deși merită și telefoanele cu WP 7 o portare către WM 8.

Telefonul meu este un NOKIA Lumia 800. Thankswinking

1 răspuns:
| jawbreaker a răspuns:

Downloadeaza și tu o aplicație de pe Magazinul Nokia pentru asta. Am găsit câteva pentru Nokia C6 și N8, trebuie să existe și pentru Lumia800.