| Gabi001 a întrebat:

Se merita sa dau s2 pe un Allview v1 viper? Daca da dc? Merge heartstone si asphalt 8 pe viper?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE şi de starea telefoanelor :)
Dintre acestea, eu aş alege Allview Viper V1, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=6024

Toate cele bune.

| SmokeDeejay a răspuns:

Se merita. Aceleasi jocuri care ruleaza pe S2 pot rula la fel de bine si pe Allview Vi viper, si unerori chiar mai bine.

| ANONYMBOSS293 a răspuns:

Sincer sa fiu se cam merita, dar depinde si de modul in care vrei sa-l folosesti. La Allview tine mai putin bateria, pe cand la Samsung tine mai mult. Dar Allview v1 viper are specificatii mai bune decat s2. Acum tu alegi.

| SmokeDeejay a răspuns (pentru ANONYMBOSS293):

Aici pot sa te contrazic.
Bateria la Allview V1 Viper este de 1800 mAh, pe cand la s2 este de 1650 mAh. happy

| Vlad_Vladutz_1994 a răspuns:

Nu da pe porcaria aia de Allview e dezastru telefoanele pastreaza s2