| ___Ls7Z a întrebat:

Va rog sa ma ajutați am un iPhone XS Max l-am spart ecranul nu se vede dungi nimic merge pe jumătate de ecran când trec degetul aproape de spărtura tace-ul nu funcționează e spartă sticla cred ca si dysplay-ul dacă știe cineva cat m-ar costa să le schimb țin să precizez ca nu se vede nimic pe ecran adică e ca nou se vede perfect Duar ca nu funcționează în locul spart e inconștient

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

E stricat display-ul nu numai sticla! Pai daca schimbi cu un display original te ajunge cam la 500 de euro, daca pui ceva contrafacut atunci cam 500 lei!

| Xox0 a răspuns (pentru lpavel):

Adică mai bine își ia un telefon nou

| SkandallKamataru a răspuns (pentru lpavel):

Care dracu 500 de euro? E pana in 500 lei un display.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru lpavel):

Singurul display scump stiu ca e la p4narama aia de Huawei 30pro ca e displayu cat telefonul, telu e 15 mil si displayu 10-12 ca vezi doamne e oled amoled sau ce dracu sa il ia e.