| LoveMusic a întrebat:

A trecut repede vacanţa.Mai avem 2 zile (inclusiv astăzi big grin). Ce-aş putea face în astea două zile ca să nu mă plictisesc?hee hee Am fost cu prietenii vacanţa asta, am fost pe la munte, dar acum mă plictiseschee hee. Nişte idei? (fără să vă bateţi joc) Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!kiss
Iesi cu prieteni prin oraslove struck Plimbati-va...iesiti la un suc big grin
Stai pe nethappy Pe diferite site-uri happy Pe mess.
Deseneazalaughing
Asculta muzicabig grin
Invita o prietena sa doarma la tinehappy
Citeste cevahappy o carte o revista...love struck
Uita-te la un film big grin

4 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Stau si ma gandesc. Ai petrecut 5 zile in vacanta distrandu-te cu prietenii iar eu mi-am omorat nervii 5 zile in casa plictisindu-ma. De ce nu incerci ca macar in astea 2 zile sa te plictisesti si tu putin daca toata vacanta nu ai facut-olaughinglaughinglaughing
Glumesc... Poti iesi cu prietenii in oras, te poti distra, te bucuri de zapada pentru ca de astazi incep din nou ninsorile, si in ultimul rand poti incepe sa faci temele de vacanta.

| LoveMusic explică:

"costyn162". nu am teme de vacanţă laughing Adică pentru mine, vacanţa şi temele sunt două linii paralele laughing

Glumesc rolling on the floor

| AndreeaBia a răspuns:

Buna!
ai putea iesi cu prietenii la un joc, o prajitura, stiu si eu( o pizza)sau chiar la patinoar o sa treaca vremea lui pana la anul... poti sa te duci la prietenii tai acasa sau tu sa-i inviti pe le tine, va jucati, discutati, va machiati, faceti petreceri in pijamale.
Sper ca am ajutat.
PA!

| medeea a răspuns:

Pai daca este zapada poti merge la sanie... daca gasesti un deal...