| silence a întrebat:

De ce a trecut asa de repede vacanta crying crying peste 5 zile incepe scoala! nu din nou : teme, profii... povestiti-mi cum v-ati petrecut vacanta >:? si ce as mai putea face in astea 5 zile ca sa ma distrez la maxim? :X yeah!

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Orce alceva in afara de invatat spune-le si parintilor tai sa te lase sa faci absoluttot ce iti trece prin cap doar ca sa profiti de ultimele zile de vacanta ...cat despre cum mi-am petrecut vacanta.hmm.urata vacanta cea mai urata din viata mea prietena mea cea mai buna a fost imi mult plecata mama s-a tot luat de mine tata a avut un accident grav de masina iar acum incep din nou rutina zilnica cryingimi este dor de vacanta urata asa cum a fost as vrea sa mai fie odata am 6 profesori noi cryingnumai cand ma gandesc ma i-a boala am o noua diriginta oricum distreaza-te cu prietenii cu prietenul cat mai ai timp kisspup

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Mie mi-e dor de școala. laughing De stresul ăla de dimineata, trezitul, de colegi, de profi. day dreaming Dar, ai dreptate, totuși vacanta a trecut destul de repede, sunt atâtea lucruri pe care vroiam să le fac, dar nu am apucat.

| mistikk a răspuns:

Multumesc pentru fundita si ma bucur ac te-am ajutat kisspup:*

| UNfriendLY a răspuns:

Daca tie ti s-a parut ca a trecut repede... mie cum crezi? am dat bacu in iulie, vacanta la mine a inceput din august, pentru ca am umblat cu inscrierea la facultati.

| mihaelabr a răspuns:

Mie mi-e dor de fostii colegi si de scoala crying
si avand in vedere ca trec a 9 a ultimile zile din vacanta mi le petrec invatand si citind (mai mult citind happy )
crying

| Nuia a răspuns:

Tine minte trei cuvinte
barbat de companie
succeslaughing