| anonim_4396 a întrebat:

Acum ca a venit iarna si e totul cu zapada si inghetat, voi mai mergeti pe tocuri?hee hee

4 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Dah.

| Andromedda a răspuns:

Eu nu port tocuri...Doar la ocazii foooarte speciale(dar nu iarna)big grin
Nu stiu de ce dar cand port tocuri(mari) ma simt ca o pitipoanca.hee hee
Daca crezi ca nu o sa aluneci, poarta-i!happy

| lencikk a răspuns:

Mmerg cu tocuri dar doar la o ocazie speciala... pot sa spun ca tocul e destul de mare si nu pot umbla toata ziua...in general am cizme cu tok just ca sa mi fie comod

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar cizmele mele au cauciuc si pe talpa si pe tocuri, succes.