| anonim_4396 a întrebat:

Afara e foarte cald si sunt blocata in casa deocamdata. Ce sa fac? Ma plictisesc.

14 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te la un film/serial, citeste o carte, fa exercitii, dormi laughing.

| UnBroken2016 a răspuns:

Pune 80000 de intrebari pe TPU. O stai, deja faci asta.

| Meli2314 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu-ti convine, ignora-ma, nu imi pasa de ce spui, pun cate intrebari am eu chef. Pupici

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Meli2314):

Daca nu iti pasa nu bagai in seama postul mai pitico.

| Meli2314 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Daca n-ai fi fost asa frustrat, mi-ai fi ignorat postarile. Nu imi spune pitico din moment ce nu ma cunosti, e un site pentru toata lumea, nu exista o regula care sa limiteze numarul de postari. Postez cum, cand si cat vreau. Pace.

| whatevernvm a răspuns (pentru Meli2314):

De la Broken: "Te-ai gasit cine sa vorbeasca de frustrati. Daca tu nu erai asa nu dadeai repede ignore, copilas. Cineva sa ii dea o suzeta, acum incepe sa planga."

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai?

| anonima0101 a răspuns:

Un singur cuvant : Serialeeeeeeeee

| n1445 a răspuns:

Citeste o carte, vizioneaza un film.

| deea3507 a răspuns:

Asculta muzica

Răspuns utilizator avertizat
| Marius66666 a răspuns:

Sa te masturbezi

| SmiteGod a răspuns:

Scrie un roman

| PEPSY008 a răspuns:

Faci sex cu mine?;-)