| barbie19 a întrebat:

Ajutati-ma cu idei de cadouri de Craciun pentru iubitul meu. E foarte pretentios si nu stiu ce sa-i iau. Ii plac gadgeturile, masinile si jocurile. La haine nu ma bag. As vrea sa-i fac si un cadou personalizat, dar vreau sa fie ceva cu un mesaj comic. Niste sugestii, va rog?

4 răspunsuri:
| fotomatic a răspuns:

Ii poti face ceva personalizat cu o fotografie cu voi si un text alaturi. O cana, o perna sau chiar un magnet de frigider. te poti inspira de aici: http://www.epersonalizari.ro/

| danielaxyz a răspuns:

Cel mai nou joc aparut o sa-l incante mai mult

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Ai putea sa personalizezi un tricou cu voi doi sau o cana sau un ursulet de plus.Sau ai putea sa ii iei o carte electronica, daca e pasionat de citit...e super faina. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| PitBul2C a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un joc video sau un tricou cu un peisaj de iarna daca tot vine iarna. daca te-am ajutat fundahappy