| nicholasseveni a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi. Vreau sa-i organizez ziua de nastere a prietenei mele (18 ani) big grin dar am nevoie de ceva neobisnuit, ceva idei trasnite. Sau macar idei de cadouri trasnite si haioase big grin. Multumesc, pentru cele mai ingenioase dau funda.

1 răspuns:
| Teooooooo a răspuns:

Vibratorul e cel mai random cadou la majorate, dar tu poti sa-i iei unul d-ala care se controleaza prin telecomanda. http://www.google.ro/......tp?/imgres