| NotYet a întrebat:

Ajutor! Am nevoie de un catelus imi doresc foarte mult dar parintii nu ma lasa cum sa-i conving? help!

Răspuns Câştigător
| catty443 a răspuns:

Hei,asa mi s-a intamplat si mie. vorbeste cu unul dintre parinti, care esti mai intelegator, cu care te intelegi mai bine si convinge`l.iar de aici totul va veni de la sine.la mine a fost interesant, mi-am dorit un catel, iar tata a venit seara cu el acasa(cand aveam 5 sau 6 ani) si mama facea crize, dar acum aman2 nu mai pot sta fara ea, pentru ca inca o am big grin bafta

3 răspunsuri:
| Anca_4296 a răspuns:

Hmm...pai si mie mi s.a intamplat asa laughing
Acum am un catelus :*
Le.am promis ca o sa ma ingrijesc de el si nu o sa ii pun pe ei niciodata sa imi faca treaba si daca nu o sa se intample asa, mi.l pot duce la tara... ceea ce nu s.a intamplat :* Il am de 2 ani si l.am ingrijit mereu love struck Multu noroc!:*

| NotYet explică:

Eu as avea grija de el Chestia asta decurge asa mama m-ar lasa dar tata nu e de acord pentru ca stam intr-un apartament si isi face treburile peste tot

| bog16 a răspuns:

Le spui si tu ca o sa ai grija de el, o sa il scoti la plimbare dimineata si seara, o sa cureti dupa el si vei avea grija sa nu roada mobila, ca sigur ii mai imbunezi un pic.