| BBiiiaa a întrebat:

Am gasit poza de la profilul meu pe un site, dar as vrea sa aflu cum se numeste fotomodelul.Stiu ca ii gasisem numele odata, dar nu il mai retin.

3 răspunsuri:
| RedRoses a răspuns:

Eu cred ca e Tatiana Marinescu.Nu o vad prea bine la fata. Poate ne dai linkul si apoi poate stiu mai bine daca e sau nu ea...

| BBiiiaa explică (pentru RedRoses):

Cred ca am pierdut link-ul. Incearca sa intri pe profilul meu, se vede ceva mai bine. Si nu sunt sigura ca e o romanca, dar orice e posibil.

| marioooarmani a răspuns:

Lasa linkul de la poza si poate te ajut