| neodesignstudio a întrebat:

Am gasit un joc foarte frumos si m-am gandit sa vi-l arat si voua. http://www.onegames.info/jocuri-de-aventura/joc/protejea za-pietrele.html Trebuie sa iti construiesti o baza cat mia puternica pentru a proteja diamantele de monstrii care vin sa le fure la fiecare 20 seconde. La fiecare nivel te poti upgrada la skiluri noi. Eu il joc de cateva ore si nu pot sa trec de nivelul 6 :D. L-ati jucat careva? :) Este foarte misto. Nu am mai jucat de mult un joc flash dar asta e chiar misto.

3 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

E foarte misto l-am terminat mai demult e super tare!

| neodesignstudio explică:

Eu ma joc de 2 ore si tot nu am trecut de nivelul 6 crying. Nu ma las pana nu-l termin.

| AdY a răspuns:

Iaca ma joc si eu prima data