| GirlOfDeath a întrebat:

Am mai pus o intrebare de genu ca imi place de un baiat. Ei bine astazi m-a apucat ploaia pe drum si eram departe de casa.Mai incolo l-am vazut pe baiatul de care imi place si a venit la mine eu stand sub un pom pe ploaie. M-a luat cu el sub umbrela dar nu m-a dus acasa la mine ci la el.Am adormit pe canapea si cand m-am trezit el ma saruta.Ne-am inrosit amandoi si el s-a retras repede si cand l-am intrebat ce a insemnat sarutul el a zis ca nimic si ca nu ma place. Voi ce credeti?

13 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Isi cenzureaza sentimentele.Fii draguta cu el, ai o sansa. Tu nu ai inventat povestea asta?

daniela
| daniela a răspuns:

E timid dar o sa se trateze cu putina incurajare din partea ta

| Cretaker a răspuns:

Eu cred c-ai incercat prea mult.
Incearca sa refaci povestioara asta, corecteaza greselile si... poate faci un fanfic, o carte... ceva

| Xonia a răspuns:

Normal ca te place, dar sa rusinat atuncismug
Bafta

| Emena a răspuns:

Este un vis? laughing ca asa pare big grin pai ce cred eu.atata timp cat te-a sarutat, si dupa neaga ceea ce simte pentru tine, inseamna ca te place, numai ca nu are curaj sa iti spuna asta.cred ca m`ai bine i`ai spune ca il placi.

| LucianGabriel a răspuns:

Acum depinde si varsta. A vrut poate si el sa profite sau i-a fost rusine sa zica ca te place.

| shtephie a răspuns:

Yo zic ca te place happy

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Eu sincer cred ca el te place. Daca nu ar fi adevarat de ce te-ar fi dus acasa la el si apoi te-ar fi sarutat? Oricum daca nu esti sigura poti sa il intrebi daca te place si sa ii spui sa fie sincer. Daca nu ai curajul poti sa il pui pe un prieten de-al tau sau de-al lui sa il intrebe si apoi sa iti spuna.

Mult succes!

| sfdshsnsa a răspuns:

Wow, asa ceva nu se intampla in fiecare zi.
Te place, s-a inrosi si i-a fost jena sa recunoasca.
Fa tu primul pas, baietii sunt mai tantalai laughing
Mult succes! :*

| ladyfoarfeca a răspuns:

Cred ca te place, dar ii este rusiine sa iti spune, nu se simte pregatit.
Asta e parerea mea, bafta!

| yoana14 a răspuns:

Ce intrebare...normal ca te placetongue...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow asta da poveste frumoasa.Cred ca te place, si normal ca s-a rusinat, oricune s'ar rusina la faza astalaughing))

| roxanaroxy a răspuns:

Wwooww! ce tare! din cate spui tu sigur 100% de place! adica de ce te-ar saruta daca nu simte nimic pentru tine? eu zic sa ii zici ce simti pentru el! succes!