| FieraruDinMap2 a întrebat:

Imi place mult de o fata din clasa dar nu stiu daca si ea ma place pe mine. I-am trimis cadouri si s-a inrosit tare si nu stiu ce sa mai fac acum mai departe. Ce credeti ar trebui sa o invit in oras?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Urmeaza pasul 2 si anume sa o inviti in mod direct si daca se poate mai ''ferm/insistent'' la o plimbare in doi. Succes!

| HazelEyes77 a răspuns:

Incercarea moarte n are dragul meu...sigur ca trebuie s o inviti! Cred ca i au facut placere cadourile tale si sigur iti va da un raspuns afirmativ la invitatia ta.