| TFD8899 a întrebat:

O prietena de a mea l-a intrebat pe baiatul de care imi place daca s-ar supara daca as veni sa vb cu el sau ceva de genul asta. Si el, care e foarte timid ca mine, s-a inrosit la fata si a zis sa ma duc eu sa vorbesc cu el. Eu nu eram acolo, prietena respectiva mi-a povestit. Ce ar putea insemna gestul lui? Tin sa mentionez ca suntem amandoi timizi si nu prea poti sa zici ca am avut vreo discutie coerenta

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te iubeste, fata! Ai mare grija sa nu-l pierzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

te place, sigur :3
curaj fată, du-te și vorbește-i laughing

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Te place..pe scurt, te iubeste.

| SanduZY a răspuns:

Inseamna ca esti o norocoasa.Te place.Du-te si vorbeste cu el.Baga-l in seama, da-i atentie, si va avea curajul sa faca prima miscare. Bafta multa!smug