| eubahhh a întrebat:

Am nevoie de ajutorrr! nu stiu ce modem roteur se potriveste la laptop-ul meu (adica sa mearga fara fir) e Acer.se pricepe cineva la asta? pleaseee

5 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

@laryssa_m, in mod normal toate trebuie sa mearga. Eu iti recomand totusi un Linksys. Este divizia de oameni de rand a Cisco-ului tongue Stiu cat de greu era cand nu stiam sa-l folosesc, asa ca ma ofer sa ti-l configurez.
Numai bine, Shin happy

| costymaximus a răspuns:

Nu conteaza marca, router sa fie.

| eubahhh explică:

Costymaximus

ba da conteaza modemul ca am incercat vreo 3 pana acum si nu a mers niciunul! numai ala ce s-a ars!

| hax0r a răspuns:

Orice ROUTER wireless se potriveste la laptopul tau. e aparatura universala.sigur ai modem wireless incorporat.

| Dianna a răspuns:

Tre sa fie router wireless si sa ai adaptor wireless incorporat in laptop altfel nu merge routeru`. cauta specificatiile laptopului tau pe net si vezi daca are wireless.