| oj a întrebat:

Am nevoie de niste canale pe youtube care sunt videoclipuri de ris dar sa fie activ

2 răspunsuri:
| MissCreepypasta a răspuns:

Depinde,canale de youtubari romanesti sunt ei:ComedyChannel; Selly; Mikey Hash; Codrin Bradea:Satanawinking; Zmenta; Daniel Parvan; Tudi Popa...
Si americani (care vb engleza laughing )tongueewdipie; CinnamonToastKen; Superwoman;
jacksepticeye; Jenna Marbles;(iar daca iti plac skaterii: AndrewSchrock; Sam Tabor)... sper ca am ajutat cu ceva.