| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de pareri sincere!

A fost odata ca niciodata un baiat frumos si bogat, stiu, imposibil dar era semi-bun la inima.Si el avea o iubita.O fata foarte frumoasaa, de aia de bani gata care se boieste non-stop si care pute a parfum de la 2 km minim.E, chestia e ca fata il inselasa pe baiat de ceva timp cu altul, dar nu putea sa-l parasesca ca avea prea multi bani.Intr-zi,baiatul aflase ca fata il insela.S-a gandit el ce s-a gandit si apoi a zis ca nu o va parasi, mai bine sa se razbune.Si prima oara cand s-au intalnit,fata era obisnuita cu cadouri scumbe si frumoase,trandafir, bomboane scumpe si bijuterii dar:

-Buna, ce faci iubitule?
-Bine, uite ce ti-am adus!
Baiatul ii da o veverita moarta.
-Uite, asta e pentru tine.Am vrut sa fie ceva unic asa ca eu insumi am impaiat-o. Mirosul ei puternic care imi extermina narile si imi irita sinusurile de nu ma mai pot opri din stranutat e identic mirosul tau unic si special.
-Oo, asa crezi? Pai, multumesc! zise fata de frica sa nu ii piarda banii.
La urmatoarea intalnire baiatul aduce un arici, de data asta viu.
-Buna, iubitule!
-Buna! Uite ce ti-am adus!
Da? Ce? zise fata crezand ca va fi ceva scump ca inainte.Un arici?!
Iti place? M-am gandit mai bine si cred ca am devenit iubitor de animale.Acest arici e la fel de moale ca picioarele tale cand uiti sa te epilezi.
-Aa,da,multumesc.
La urmatoarea intalnire:
-Buna iubitule! De data asta ce mi-ai mai adus? zise fata sperand sa fie macar ceva normal.
-Pai uite.
Si intr-o cutie care parea a fi din aur cu interior de catifea falsa,invelita in sapte bucati de material de matase imbibat intr-un puternic miros de levantica era o scrisoare.
Baiatul pleca, iar fata citi scrisoarea.
Draga mea iubita, am aflat ca ma inseli, dar nu iti port tie pica, ci nemernicului care ma inseli.Ma simt nevoit sa ma despart de tine sa poti fi cu el, daca l-ai iubit pe el si nu pe mine de acum te voi lasa sa iti traiesti viata.Linisteste-te,nu i-am facut nimic, doar ca, deacum il vei vedea doar eunuc. Sper sa fiti fericiti, sa va casatoriti si sa aveti multi copii!
P.S. daca nu stiai, veverita e pe post de fata de perna iar ariciul pe post de vibrator.Sa aveti o viata frumoasa impreuna!

Credeti ca sunt amuzanta?
Multumesc.

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Aaaabsolut deloc!

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu.Şi trebuie să lucrezi mult pe parte de gramatică, înainte să îţi scoţi prostiile din cap.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu i-as fi dat veverite turbate, sa vada ce mult tineam la ea. Sau tepii ariciului in inima, ca sa nu sufăr doar eu. Si da...esti amuzanta. Si ai spus un adevăr. Unele sunt atente doar la bani. Si ignora răspunsurile jignitoare de la desteptii de mai sus.

| suntroman a răspuns:

E zlaba povestea si nu suna deloc amuzant mai straduiestete sa faci un buna