| MonsterElectric a întrebat:

Am o nelamurire la public bet. Cand pun de exemplu 5 meciuri si vreau sistem 3/5 bifez doar 3/5 si 5/5 sau 3/5 4/5 si 5/5?

3 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

3/5 castigi doar cand iti ies minim 3 meciuri
4/5 idem
5/5 idem

dar daca nu ma insel cotele se aduna si se fac o medie (din ce vad pe public bet) si nu se inmultesc

| MonsterElectric explică (pentru Vektor):

Ok si eu pariez bine 3/5 4/5 si 5/5 sau trebuie sa pun doar 3/5?

| Vektor a răspuns (pentru MonsterElectric):

Daca le bifezi pe toate gramada pe acelasi bilet s-ar putea sa castigi doar daca ies toate si va fi o cota destul de banala.
joaca-te cu calculatorul de pe site-ul lor, vezi care combiantie e mai ok