| anonim_4396 a întrebat:

Nu am mai jucat pana acum la pariuri de tip sistem si am o mica nelamurire. De exemplu sa zic ca am ales sa joc 15 meciuri pe un sistem de 11/15 si am Castig potential de la 0, 02
Castig potential pana la 73, 64...sa inteleg ca daca imi ies 11 meciuri castig 0, 02? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| gojira a răspuns:

Recomand www.5predictii.ro am abonament de 3 saptamana si am scos un profit de 14 milioane pana acum, cu 2 milioane pariati pe fiecare meci.

| Ptcc a răspuns:

Salut.
Din mesajul tau reiese ca vrei sa castigi bani. Iti popun o metoda mai sigura si mai comoda decat ce ai ales tu:
http://www.wix.com/ptc_p6/2