| Ser9iu a întrebat:

Am o problema la facebook, cand vreau sa bag pe cineva la prieteni imi apare asta : Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 7 days. Please visit the help center to learn more or let us know if you believe we've made a mistake. cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| XxlovexX a răspuns:

Mda...cam 7 zile nu poti trimite cereri de prietenie pentru ca ai trimis cam multe se pare la strainihappy

1 răspuns:
| DjBl3ndar a răspuns:

Contul tau este blocat pentru 7 zile.

Ce iti spune inseamna :

deoarece solicitările trimiterea la străini este considerat spam, cereri de prietenul tau au fost blocate timp de 7 zile. Va rugam sa vizitati centrul de ajutor pentru a afla mai multe sau să ne spui dacă credeţi că am făcut o greşeală.

Sper ca te-am ajutat.Bafta!