| YourAngelღ a întrebat:

Am o problema la pagina la care sunt admina :< Am incercat sa filmez pentru pagina un videoclip cu multe programe dar nu ma lasa facebook-ul deoarece imi spune ca incalca anumite reguli.Dar nu este asa sad Am incercat sa filmez si cu Screencast-O-Matic dar nici cu acesta nu ma lasa.
Trebuie sa mentionez 2 lucruri:
1.Am facut un videoclip pentru o pagina si am incercat sa il pun si a mers. La noi nu merge.
2. Unde scrie site web, noi nu am pus nimic deocamdata si tot ne zice sa il punem. Credeti ca asta ar fi cauza care nu ma lasa sa pun videoclip? Si ce ar trebui sa scriu la site web? big grin
Dau funda. Multumesc.

2 răspunsuri:
| VirusMan a răspuns:

Sincer eu chiar nu te-am inteles, poate reuseste altcineva, oare nu m-am concentrat eu destul?

| YourAngelღ explică (pentru VirusMan):

Acea pagina pe care am postat videoclipul, avea totul actualizat. La noi, unde scrie site web, nu am pus nimic.