| Ayshee a întrebat:

Am si eu o nedumerire. am visat un tigru-vampir dar era om. aveti idee ce poate insemna asta? precizez ca in vis incerca sa ma muste dar nu a reusit.

Răspuns Câştigător
| SongElena a răspuns:

Poate te ajuta asta sa afli;)
http://www.visele.ro/dictionar-de-vise.php

| Ayshee explică (pentru SongElena):

Multumesc, dar am cautat pe site-ul asta. si nimic. ma gandeam ca poate cineva are o imaginatie la fel de ciudata ca a mea. big grin

| SongElena a răspuns (pentru Ayshee):

Imi pare rau k nu ai gasit.sincer nu stiu ce ar putea insemna acest vis.

| Ayshee explică (pentru SongElena):

Multumesc oricum !

9 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Da,înseamnă că o să ai tendinţe zoofilice când o să fii pe stop.

| schajuman1344 a răspuns:

Daca visezi ca un vampir iti suge sangele inseamna ca vei trece prin experiente neplacute si ca nu te vei putea bizui pe toti amicii tai.Daca visezi ca omori vampirul inseamna ca vei avea noroc in dragoste.
Tigrul este asociat cu problemele privitoare la cariera. Daca visezi ca esti atacat de un tigru inseamna ca vei certuri in familie. Daca visezi ca omori tigrul sau ca il pui pe fuga inseamna ca vei avea noroc.
In concluzie, cred ca se va intampla ceva cu jobul tau, sau cu dragostea. Bafta!winking Funda?

| thedistroyer a răspuns:

Iti zic eu cv.prea multe filme sfwinking inseamna sa o lasi mai moale k netuwinking

| Ayshee explică (pentru thedistroyer):

Da,doar ca detest filmele cu vampiri big grin

| PreaSfintitu a răspuns:

Tigru-vampir care era om... seems legit

| pauldeva a răspuns:

O sa vina la noapte un vampir la tine si o sa te muste...grija.