| Viorel_5385 a întrebat:

Am un DvdD(aparat) LG si pe un Dvd(cd) am 4 filme dintre care 2 le merg subtitrarile si la alte 2 nu merg. iar daca il deschid pe calculator merge. oare de ce?

2 răspunsuri:
| Asdgjkjgs a răspuns:

Si eu patesc mereu asa si tot dvd Lg am, asa ca iti pot explica:Cele 2 filme la care iti merge subtitrarea au fost descarcate odata cu subtitrarea si apoi au fost dezarhivate:cele 2 la care nu iti citeste subtitrarea este din cauza ca subtitrarea a fost descarcata separat de pe un alt site. sper ca ai inteles si sfatul meu este sa descarci de pe filebox sau dump ca mereu iti va citi subtitrarea de pe serverele astea