| Marcelyn a întrebat:

Buna,am o probrema cu subtitrarile la filme,le descarc in calculator si merg perfect, le pun pe usb sau disco duro si imi apar o multime de litere chinezesti sau altele nu-s deloc, la bspayer am centraleuropean si la disco duro la fel dar fara folos. Pe disco duro in directia subtitrari ´cand imi scrie,,EXTERNAL" sigur e cu litere chinezesti iar daca scrie,, ROMANA" merge perfect dar nu sunt obtiuni de a schimba in romana.Va multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Ciprian97 a răspuns:

Ai incercat cu Media Player Classic?

| Marcelyn explică (pentru Ciprian97):

Buna Ciprian, Media Player Classic e in loc de bsplayer sau ce e? Nu prea ma pricep...

| Ciprian97 a răspuns (pentru Marcelyn):

Nu, este un program aparte, cauta pe google

| Marcelyn explică (pentru Ciprian97):

L-am gasit dar nu e compatibil cu calculatorul meu, e de 64 sau cam asa ceva si al meu e de 32, oricum multumesc

| Marcelyn explică (pentru Ciprian97):

Buna Ciprian, am observat ca merg subtitrarile perfect cand sunt Archivo MD5 (.md5) nu SRT, cum as putea sa le transform sau sa le descarc in MD5