| ASimpleUser a întrebat:

Am vazut multe persoane pe ask, ca au nume gen "Te saruta cand Dragos" "Te indragostesti cand Mihai" si nu pot sa inteleg ce inseamna asta straight face Oi fi eu mai inapoiat sau numele de genu' n-au nici un sens? Anyway, ce inseamna?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La groapa de gunoi nu poti spera ca vei gasi altceva. Unii realizeaza asta si se retrag, altii nu!

| LSMM a răspuns:

Atât îi duce mintea, lasă-i acolo.

| OtakuShoujo a răspuns:

Doamneee,au vazut faza cu "pentru ca automobile". Cat de prost trebuie sa fii sa iti pui un username asa?

| unknownpink008 a răspuns:

Cred ca sunt tampiti rolling on the floor