| GBoB a întrebat:

An un cont de 24 de LoL cu campioni cam 15 si ceva rune,fara rambursari dar sunt cam nemultumit de ultimele achizitii, si nu mai am timp sa joc mai mult.Ar trebuie s-mi fac un cont nou pentru ca pe ala as putea s-mi iau campionii pe care ii vreau.Ce ar trebiu sa fac? Multumesc pentru raspunsuri.

2 răspunsuri:
| dinuradu a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci un cont nou, deoarece pe acel cont inca mai poti face IP... Si daca nu esti multumit de anumite achizitii le poti vinde inapoi doar daca nu sunt cumparate de prea mult timp. (Si daca ii vinzi vei primi exact banii care i-ai cheltuit pe acea chestie (runa, campion..etc). Pentru a ii vinde intra in shop si de acolo ar trebui sa gasesti Purchased sau ceva de genul... Sper ca te-am ajutat happy.

| GBoB explică (pentru dinuradu):

Stii ce e LoL.Cauta.
A daua cestie in LoL sunt doar 3 rambursari.Si le-am consumat campioni nu se pot vinde.