| JustifyBad a întrebat:

Anul asta, ca de obicei, eu si inca 5 apropiati mergem la colindat doar ca vrem sa fie ceva mai diferit, mai special.Anii precedenti mergeam cu Steaua, in roluri:Imparatul Irod, cei 3 crai, ingerul si piticul. Vreau alte idei, cu cioban sau ceva si mai frumos si dati-mi si ceva link-uri cu rolurile! Cea mai buna idee va primi funda!

4 răspunsuri:
| catalinalina a răspuns:

Piteti sa va luati si instrumente si sa cantati colinde cu vocea si cu instrumentele (eu cu vioara cu 2 baieti am strans 5 milioane de caciula + o sacosa cu dulciuri + o sacosa cu fructe) si puteti sa va duceti cu niste colinde mai scurte si sa le cantati si pe vociwinking faceti furoriwinking mult succes

| JustifyBad explică (pentru catalinalina):

De instrumente.nu prea le avem. Apropo, anul trecut am facut si noi 5 milioane "de caciula" si eram 6, deci iti dai seamahappy

| catalinalina a răspuns (pentru JustifyBad):

Felicitariwinking iar instrumentele le poti confectiona cu chestii de la tine din casa care scot sunete care se pot imbinawinking eu tiam spus cam cu ce castigam in anii trecuti

| JustifyBad explică (pentru catalinalina):

Bine,bine,dar eu ma refer in special la roluri.Mersi,oricum!