| Otaku a întrebat:

As cauta un site fain, nu stiu, ma cam plictisesc toata ziua si nu stiu ce sa fac, posibil nu jocuri, ceva interesant, cum treceti voi timpi? sunt fata! si daca va trebuie ce imi place: imi place sa desenez manga, sa fac decoupage, sa fac voodoo doll, si sa citesc, dar nu carti, sa citesc ce vor altii, ca pe TPU, sa stiu faine si multe love struck dau fundita la cine raspunde mai corect si cum caut. sa nu scriti ceva cu 2 cuvinte ca nu dau fundita, mersi la toti. pa pa!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Miauti a răspuns:

Daca tot desenezi manga, de ce nu citesti o manga?
Hmmmm 'voodoo doll' intresting

http://miauti.blogspot.com/

| Andra10 a răspuns:

Un blog despre viata: www.justanangeliksista.blogspot.com (pe care se posteaza cate ceva mai tot timpul).
Altele: facebook.com, desenatori.ro, clopotel.ro, fermademuzica.ro :). Sper sa iti placa...

| agentulagent a răspuns:

Eu nu fug dupa fundite... Poti pierde timpul pe http://cool.haipa.ro

| pau2009 a răspuns:

Ladypopular.ro, desenatori.ro