| change12 a întrebat:

As dori si eu un forum care cauta designer.Sau un forum cu cereri de avatare/imagini etc, de ex: Vreau avatar cu poza asta scrisul asta.

Răspuns Câştigător
| Skizzy1Jay a răspuns:

Daca te pricepi intra pe o comunitate la alegerea ta (CsNeamt e cea mai tare parerea meabig grin) si posteaza o creatie a ta dar sa fie cat mai fabuloasa si rezolva 1/2 cereri iar apoi sigur de vor contacta eihee hee

4 răspunsuri:
| change12 explică:

Ahh, nu nu nu, nu vreau bani, fac cu mare placere imagini si nu fac un banal text, nu sunt chiar un incepator

| Barney a răspuns:

Daca ar fi cineva care ar cauta un designer, ar cauta un designer profesionist, nu unul care pune un text pe poza si crede ca-i designer.

| Skizzy1Jay a răspuns (pentru Barney):

Sti...crezi ca comunitatile care abia isi platesc 1 server de cs si mai are 1 sponsorizat si domeniu web e platit in cheta isi permite un designer profesionist? sunt comunitati care cauta designeri pentru avatare, semnaturi si prostii dinatea pentru forum

| Barney a răspuns (pentru Skizzy1Jay):

Eu credeam ca vrea sa castige si bani din asta.