| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu un forum care cauta designer.Sau un forum cu cereri de avatare/imagini etc, de ex: Vreau avatar cu poza asta scrisul asta sunt bun in photoshop si promit sa raspund la toate cererile de avatare/bannere/logo in mai putin de o saptamana

4 răspunsuri:
| change12 a răspuns:

Ai id-ul meu in mesaj privat

| Luci009 a răspuns:

M-am gandit eu intr-un timp sa fac un site,dar neavand timp am anulat proiectul,daca tot esti dornic sa ajuti, am nevoie eu de o mica poza, ma poti contacta pe privat te rog sa imi lasi ceva unde sa putem discuta mai detaliat?

| change12 a răspuns (pentru Luci009):

Ai id-ul meu in mesaj privat...

| Kadii a răspuns:

Hei, am eu un forum dar nu stiu daca vei vrea sa vii la noi... e un forum cu o formatie K-pop, daca nu vrei, nu e nici o problema. see you later