| Nessie a întrebat:

Ce cadou as putea sa le fac celor mai bune prietene ale mele de 1 martie, daca nu le place sa primeasca martisoare? As vrea ceva dragut si care sa il tina minte.

Răspuns Câştigător
| Anastasia4ever a răspuns:

Incearca sa mergi in magazine in care se personalizeaza diverse lucruri! Consider ca sunt dragute si in plus nu costa mult. De ex. un puzzle cu poza voastra, etc. Sau poti incerca sa faci un colaj sau un video din care sa inteleaga ce inseamna prietenia voastra pentru tine! happy

2 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

O cutie cu bomboane sau o ciocolata mai scumpa e ideal happy

| CrissuCristina a răspuns:

-->O carte frumoasa.
-->obiecte decorative(de ce nu; facute chiar de tine)
-->un articol vestimentar
-->Mie mi-a placut mult ideea cartii acesteia; chiar am vrut sa o camand(insa nu am facut`o din pacate); mi se pare ceva dragut, frumos insa nu cunosc continutl, dar iti dai seama ca va avea mari emotii cand o va vedea: http://librarialibertas.ro/carti/5607/cea-mai-buna-prietena
-->Bijuterii
-->Parfum/crema
-->o cana draguta(sunt si cani cu inscriptii gen:pentru cea mai buna prietena; eu am primit si m`am bucurat mult)
-->O esarfa
-->Poti face un film din poze, in care sa si scrii mesaje dragute si sa-l pui pe un cd.8->
.
Daca inca nu stii ce`si doreste si ce`i place si nici nu vrei sa 'te dai de gol' alege`i un cadou in functie de zodie, sau macar fa`ti o idee!
: http://www.newgirl.ro/alege-cadoul-potrivit-in-functie-de-fiecare-zodie/
Iar pentru mama.
• carti
• parfum
• cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
• bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
• esarfa sau fular
• manusi din piele
• telefon mobil
• aparat foto digital
• rama foto
• fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
• album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
• obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)
• antichitati
• geanta sau poseta
• ceas de mana
• portofel
• obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa)