| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

As vrea sa-mi fac un tatuaj micut si finutz gen PUMA pe glezna piciorului pe umar sau pe san dar m-am gandit ca pe san nah in timp...cand o sa am copil si o sa trebuiasca sal alaptez o sa se faca tatuajul ala ca... dati-mi idei de modele de tatuaj sau unde sa-l fac.

6 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Mie tatuajele pe sani mi se par foarte vulgare. Este poate doar parerea mea, dar nah, mi-o pot exprima. Nu am nimic cu tatuajele pe umeri, spate, maini, picioare, dar nu stiu, eu sanii ii vad foarte frumosi si feminini, nu i-as mazgali. happy

| Crisyy a răspuns:

Ai putea sa iti faci ceva micut pe incheietura mainii, sau pe gat...
uite aici modele : http://tattooculture.ro/modele-de-tatuaje.php

| danteluta a răspuns:

Eu nu as face prostia asta, gandeste-te e posibil pe viitor sa regreti ca ai facut asta;

| bnad a răspuns:

Daca te gandesti ca o sa se faca urat tatuajul si daca vrei sa iti tatuezi PUMA deja ai pornit cu stangul. In primul rand ar trebui sa te gandesti foarte bine daca chiar vrei sa ai un tatuaj la vedere. La noi inca sunt idei invechite in legatura cu tatuajele, si s-ar putea sa ai anumite probleme din cauza tatuajului sau sa nu fi acceptata in unele locuri sau de anumiti oameni. Eu execut tatuaje de cativa ani, si pot sa-ti spun ca am avut n clienti care ori se plictiseau ori spuneau ca trebuie neaparat sa scape de tatuaj din alte motive. Oricum, cand iti faci un tatuaj cel mai important e sa-l faci pentru tine, si sa semnifice ceva pentru tine. Nu sa-l faci pentru toata lumea sa-l vada neaparat toata lumea ca asa e cool, ca are si Megan Fox ca are si nu stiu ce vedeta mioritica sau internationala. Deci nu trebuie neaparat la vedere si gandeste-te bine inainte de a alege un model.

| LauraGush a răspuns:

Fa-ti pe incheieetura mainii sau pe glezna cum ai spus tu... mie mi se pare marfa sa iti paci un logo sau ceva cu trupa ta favorita \m/

| sebyseby a răspuns:

Nu.Nu o sa se faca.