| xbox360 a întrebat:

Astazi am fost pana in Auchan Pallady ( Bucuresti ) si aveam cateva produse la mine pe care le-am lasat la intrare acolo la paza si mi-a zis ala ca le las acolo langa el pe raspunderea mea. Dupa ce m-am intors din auchan ca sa iau ce am lasat am gasit sticla mea de apa Sparta si mi-a spus: `` Ti-a explodat sticla``. Eram grabit si am plecat, iar cand am ajuns acasa am vazut ca era taiata. Nu m-am intors inapoi, dar m-a umplut de nervi si nu pot sa cred cum de a facut asa ceva. Nu e vorba de bani, ci de gestul asta urat si fara educatie. Ce parere aveti? Sa ma duc sa fac reclamatie?

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Teoretic, ai putea. Nu stiu daca vei rezolva ceva, insa merita sa primeasca reclamatie. Pana la urma, daca nu spui nimic in legatura cu ceea ce au facut, incurajezi la astfel de comportamente.