| xbox360 a întrebat:

Astazi am fost pana in Auchan Pallady ( Bucuresti ) si aveam cateva produse la mine pe care le-am lasat la intrare acolo la paza si mi-a zis ala ca le las acolo langa el pe raspunderea mea. Dupa ce m-am intors din auchan ca sa iau ce am lasat am gasit sticla mea de apa Sparta si mi-a spus: `` Ti-a explodat sticla``. Eram grabit si am plecat, iar cand am ajuns acasa am vazut ca era taiata. Nu m-am intors inapoi, dar m-a umplut de nervi si nu pot sa cred cum de a facut asa ceva. Nu e vorba de bani, ci de gestul asta urat si fara educatie. Ce parere aveti? Sa ma duc sa fac reclamatie?

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Teoretic, ai putea. Nu stiu daca vei rezolva ceva, insa merita sa primeasca reclamatie. Pana la urma, daca nu spui nimic in legatura cu ceea ce au facut, incurajezi la astfel de comportamente.

Întrebări recente