| laryssa93 a întrebat:

Astazi este VINERI 13 cum v'a mers astazi? ghinion sau noroc? povestiti.tongue

Răspuns Câştigător
| andrei123 a răspuns:

Ei bine toate bune si frumoase pana la mine! eu pe ziua de 13 Am avut numai ghinioane! sa incepem cu inceputul! dimineata trebuia sa ma duc la cangur la france si cand am luat autobuzul am pierdut telefonul(si nu era ieftin, dadusem 14 mil pe el) la urma opresc la prima statie si iau bicicleta si ii dau bataia pana la locul ghinionului, din fericite l am gasit pentru ca m am miscat repede si nu la obs nimeni ca sa mi l ia! dupa aceea ma duc la concurs, si dupa ce termin am ratat 2 maxi si am mers pe jos pana acasa(3 km si ceva) dupa ce ajung acasa mi am luat ghiozdanul si am plecat la scoala foarte repede si inca un pic si intarziam! mai tarziu am mai facut o tura pana la posta sa duk niste colete pentru ca m a rugat doamna, ajung la posta nu era nimeni, ma intorc la scoala obosit, mai trece o ora si vine ora de sport. ei bine sincer eram obosit mort si nu mai puteam sa mai alerg sau alceva dar nu am avut in cotro si a trebuit sa fac sport cu toata oboseala mea cu tot.pana la urma s a terminat si ora si ajung acasa dar cand totul credeam ca s a terminat eu am uitat calculatorul pornit si am adormit. bine ca m a trezit maicamea ca altfel eu dormeam dus cu televizorul aprins, calc deschis, becul aprins cu caietele in pat. dar dupa ce ma trezesc m am luat la cearta cu maicamea si tot asa. deci ziua de ieri pentru mine a fost cu ghinion mare! nu mai vreau sa fie ziua de 13 noiembrie niciodata! sper ca nu am ratat vre un ghinion, dar in cateva cuv,, nu mi vine sa cred ca am avut atata ghinion"

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Astazi suntem in 14 happySi e sambatalove struck
Dar vineri 13... mi-a mers foarte binelove struckNu cred in aiureliwinkingSunt doar superstitiibig grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Bre...ieri a fost vineri 13laughingazi e sambata 14laughing

mi-a mers ca in orice zi.

| Silvia a răspuns:

Da...azi e sambata 14laughing.
Ieri a fost vineri 13 si a fost...bine.Am luat un 9... una peste alta a fost totul binebig grin.

| carminaburana43 a răspuns:

Nici eu nu cred dar mi-a mers extrem de prost la servici taoata lumea era stresata se urlapt fleacuri...la un moment dat era sa-mi dau demisia...

| ralucaralu a răspuns:

O fost bine..am luat 10 la fizica

| Pepper9 a răspuns:

Buna.Ieri a fost foarte bine pentru mine.Am dat un test la care nu m-am pregatit(stiam din clasa) la engleza si am luat 10.La romana am raspuns si am luat tot 10.big grin

| zuly a răspuns:

Astazi este sambata 14. daca nu m-am pierdut eu in timp. thinking
Ieri nu prea mi-a mers bine, dar am rezolvat azi cu bine problema, desi nu cred ca a avut vreo legatura cu calendarul.

| ZuuZaaA a răspuns:

Azi e in 14...ieri a fost in 13tongue! Avand in vedere faptul ca eu sunt nascuta in 13 iunie... 13 imi poarta noroc mereuhappy:X nu m-a dezamagit niciodata numarul astabig grin

| r8driver a răspuns:

Astazi este sinbata 14... mi-a mers bine.

| ady2607 a răspuns:

A mers bine (ieri 13)...am ajuns acasa dupa mult timp...

| faranume a răspuns:

Ai ramas in urma cu o zihappy.E..azi mi-a mers bine:X...ieri nu prealaughingrolling on the floor dar n-are legatura cu ziua de 13 pentru ca nu cred in asa ceva. Tie?

| laryssa93 explică:

Pfff.nu am ramas cu o zi in urma laughing

ieri am scris intrebarea

dar pana aproba site-ul! :-J

| Dianna a răspuns:

A fost ieri si chiar a fost bine laughing))

| Magic a răspuns:

Chair am avut noroc, 13 este numarul meu preferattongue nu cred ca prostiile astea cu superstitiilebig grin

| Mamamare a răspuns:

Poi mi-a mers bine.intr-un fel...
1) mi-a mers bine pentru ca am luat un 10 la matematica
2)mi-a mers rau pentru ca nu a vreut sa mi-l treaca in ca talog(la noi la matematica se trec notele cu totul ca este greva japoneza)... angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zici tu...

| dada a răspuns:

Nu cred in asa ceva laughing