| ßέßέ a întrebat:

Ati avut vreodata o zi in care sa aveti ghinion dupa ghinion? Povestiti!batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ploua.Am pierdut autobuzul, am intarziat la prima ora cu directorul, m-a ascultat, mi-a dat opt si mi-a stricat media, am cazut de pe scara si m-am lovit destul de serios, mi-am pierdut caietul de matematica de tema si era sa iau un 3 cat mine de mareworried

| stresu a răspuns:

M-am trezit la 6 ca aveam ore de la 7 si mi-am taiat salam sa mananc, numai ca am taiat cu tot cu deget. Neavand plasturi, l-am invelit in hartie igienica si gata. Apoi am decis sa fac un ceai, tot asa matinal; numai ca mi-am dat foc la hartia igienica de pe deget. Incep sa dau din mana, flacara mai mare, bag mana in chiuveta, problem solved. Ma imbrac sa ma duc la liceu, unde aflu ca aveam de fapt de la 8 si venise toata clasa de la 7 pentru ca eu cu o zi inainte nu ma dusesem la sedinta cu sefii de clasa si nu am stiut ca s-a modificat orarulblushing. Degetul a inceput iar sa ma doara.

| VoiceWithin a răspuns:

Da sigh
Chiar de ziua mea :
1. cand am ajuns la scoala aia nu au avut rabdare sa inceapa ora sa le dau bomboane laughinglaughinglaughing
2. m-am impiedicat
3. isi batea toata lumea joc de mine
3.imi era rau
4.am luat o nota proasta la mate
5.nu era in fosta clasa a mea ( cred ca daca eram acolo nu se mai intamplau toate acestea :-

| Mike66Danger a răspuns:

Ei bine da.
Chiar azi, de 1 mai 2010.
Am fost cu o prietena la Techirghiol.
M-am plimbat printre pietre si... am cazut in lac.
Apoi cand planuisem sa organizez o petrecere cu cei mai buni prieteni, au venit doar 2 din vreo 6. Din cauza stresului sa-l caut pe unul dintre prieteni, m-a apucat durerea de cap, una imensa, si au plecat si ceilalti 2 prieteni.
Cam mult ghinion...

| Lucyus_8602 a răspuns:

La mine e deja o rutina, raman socat insa, cand incepe sa-mi mearga bine.